Noble Funds Team

Zgrany zespół profesjonalistów

Zarząd

Mariusz Staniszewski

Prezes Zarządu, dr ekonomii,
doradca inwestycyjny (nr licencji 182)

Absolwent University of Chicago (GSB), tytuł MBA. Studiował Finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Ekonomię na Gerhard Mercator Universitat Duisburg, Niemcy. Doktoryzował się w Szkole Głównej Handlowej, specjalizując się w funduszach inwestycyjnych.

W latach 1999-2001 pracował w centrali Deutsche Bank A.G. oraz w Roland Berger Strategy Consultants. W latach 2001-2006 pracował w Credit Suisse Asset Management (Polska) S.A. (Prokurent Spółki, Szef Zespołu Doradztwa Inwestycyjnego, zarządzał strategiami "fund of funds" oraz odpowiadał za inwestycje klientów prywatnych).

Paweł Homiński

Członek Zarządu,
doradca inwestycyjny (nr licencji 143)

Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst). Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracę zawodową rozpoczął w 1995 roku w Domu Maklerskim Magnus, później pracował dla funduszu East Capital Beteiligungen AG, a następnie od 1999 roku w PTE DOM S.A., gdzie zarządzał portfelem akcji funduszu. Z Noble Funds TFI S.A. związany od początku działalności spółki.

 

Sylwia Magott

Członek Zarządu

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie finansami. Ukończyła podyplomowe studia rachunkowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów (Certyfikat Księgowy nr 9378/2005).

W latach 1998 - 2006 związana z PKO Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych S.A., gdzie zatrudniona była na stanowisku Dyrektora Operacyjnego oraz Głównego Księgowego Funduszy, kierującego pracami zespołu wyceny aktywów funduszy.